Pronájem bytů a kanceláří v Ostravě - Profiterm

Tisk

®PROFITERM FACILITY - pronájem Ostrava



Charakteristika a strategie ®PROFITERM FACILITY

V developerských aktivitách ®PROFITERM preferuje dlouhodobé projekty s profesionálním a seriózním přístupem k zákazníkům. Orientujeme se na precizně připravené menší projekty s nadprůměrnou znalostí lokality a místního trhu. Tento přístup nám umožňuje plně se věnovat uspokojení individuálních potřeb zákazníků, detailům projektu a obohatit lokalitu realizace. Preferujeme smíšenou zástavbu a kombinované využití objektů. Našim cílem je prolínání aktivit a celodenní oživení lokalit a budov.

Spolupracujeme s kvalitními architekty a projektanty a dbáme na nejvyšší standard a trvanlivost použitých materiálů. Projekty ®PROFITERM jsou navrhovány přednostně jako nízkoenergetické. Tento moderní druh energeticky úsporných staveb je maximálně šetrný k životnímu prostředí a výrazně snižuje provozní náklady uživatele budov. Při plánování a realizaci staveb je kontrolováno a vyžadováno dodržování technologických postupů a konstrukčních detailů. Uvedeným přístupem k návrhu a realizaci projektů se výrazně odlišujeme od průměrných převažujících developerských projektů na trhu.

Důraz je kladen na dostupnost lokality a budov všemi prostředky dopravy a vždy řešíme dostatečnou kapacitu vlastního parkování. ®PROFITERM nezapomíná i na šetrné způsoby dopravy a pěší návštěvníky.

®PROFITERM disponuje odborníky, kteří se dlouhodobě specializují také na návrh, instalaci, servis a správu moderních technických zařízení budov. Garantujeme tedy funkční a uživatelský nadstandard vnitřních instalací budov: vzduchotechnika, chlazení, topení, inteligentní řídící a měřící systémy, slaboproudé a silnoproudé instalace, osvětlení a elektronické zabezpečení. Zdroje tepla a chladu jsou navrhovány jako maximálně úsporné (kondenzační technika, tepelná čerpadla, rekuperace, úsporné zdroje chladu) s využitím obnovitelných zdrojů (solární a fotovoltaická technika). Tato řešení jsou velice šetrná k životnímu prostředí a snižují provozní náklady nájemcům budov.

Reference: Nájemci a zákazníci ®PROFITERM

Nájemníky v budovách skupiny ®PROFITERM jsou významné firmy s regionální i celostátní působností.

Poskytujeme služby správy budov a technického zařízení budov–facility management významným zákazníkům např. Fakultní nemocnice Brno, MAKRO CZ, METRO SR, Knihovna města Ostravy, Domov důchodců Ostrava Poruba, VFN Praha, AT Computers, Fakultní nemocnice Hradec Králové.